Dikkat! Değerli ziyaretçilerimiz, ülkemizde de baş gösteren Koronavirüs salgınından korunmak için Sağlık Bakanlığı'nın yönergelerine ve kişisel hijyeninize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır, en yakın zamanda sağlımıza kavuşacağımızı umarız. Sizler için hazırladığımız Koronavirüs haritasını butona tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sağlıklı kalın. Koronavirüs Haritası
GO Akademi | Biz Kimiz?
116
page-template-default,page,page-id-116,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Biz Kimiz?

İnovatif

Gelecek Odaklı Akademi olarak inovatif faaliyetlerimizden elde ettiğimiz sonuçları sadece analitik olarak değil aynı zamanda insan ilişkilerini de göz önünde bulundurarak değerlendiriyoruz. Sahip olduğumuz bu vizyon sayesinde üst düzey performans endeksli yenilikçi bir kültür oluşturuyoruz. Amacımız katılımcılarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini yakından izleyerek eğitim ve turizm sektörlerindeki dünya gelişmelerine göre ihtiyaç ve taleplerini karşılamak.

Gelecek Odaklı (GO) İş Modeli;

Hizmet kalitesini arttırmak için A’dan Z’ye her adımı modelleyerek ve temellendirerek tüm istek ve ihtiyaçlara, anında, en kapsamlı ve işlevsel çözümleri üretiyoruz. Bu anlayışı çalıştığımız tüm katılımcılara iş modeli olarak öğretiyor ve benimsetiyoruz. Bu sayede gelecek odaklı kuşakların yetişmesinde rol oynuyoruz.

AR-GE

Araştırma ve Geliştirme anlayışımız sektördeki olanakları tespit ederek, bu olanakları hem daha inovatif hem de var olan kendi iş modellerimize adapte ederek tüm organizasyonu yönetmemizi sağlıyor. Yeni bir organizasyon, faaliyet veya markanın uygulanacak çeşitli varyasyonlarının uygulanabilirliğine bakmaksızın, inovatif konumumuzu her daim aktif durumda bulunduruyoruz.

Şu an hizmet verdiğimiz üç alanda da üst düzey bir verim, enerji ve proaktif faaliyet gösteren bir aileye sahibiz.

-Akademi takımlarımız sürekli en üst kaliteyi hedefleyerek düzenlenen her bir faaliyette farklarını ve temel unsurlarını ortaya koymakta olup katılımcılara organizasyonlarda bulunma amaçlarının ve çalışmalarının hatırlatılmasında en üst düzeyde yardımcı olurlar.

-Organizasyon takımlarımızda çalışan tüm aile bireylerimiz tüm gelişmeleri yakından izleyerek devamlı yeni fikirler üzerinde faaliyetler gösteriyor ve inovatif unsurlar için yeni teknikler kullanıyoruz.

-Yönetim ailemiz ise devamlı yeni organizasyon ve fırsatları araştırmakla beraber var olan bütün alanlarımızın en üst seviyede hizmet vermesi için çalışmalarını sürdürmek üzere talep ve ihtiyaçları yakinen takip eder.