Dikkat! Değerli ziyaretçilerimiz, ülkemizde de baş gösteren Koronavirüs salgınından korunmak için Sağlık Bakanlığı'nın yönergelerine ve kişisel hijyeninize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır, en yakın zamanda sağlımıza kavuşacağımızı umarız. Sizler için hazırladığımız Koronavirüs haritasını butona tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sağlıklı kalın. Koronavirüs Haritası
GO Akademi | Değerlerimiz
103
page-template-default,page,page-id-103,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Değerlerimiz

Aile Oluşumuz ve Ahlak Temellerimiz;

İnsan en çok değer verdiğimiz unsur. Her birimiz hedeflerimize erişebilmek için çalışırken bu ailenin bir parçası olduğumuzu aklımızdan çıkarmıyoruz. Bu sebeple de karşılıklı sadakati, işbirliğini ve dürüstlüğü takım çalışmamızın temeline alıyoruz.
Ahlaki temellerimizin iş hedeflerimizden daha önemli olduğunu unutmuyoruz.

Araştırmaya, Geliştirmeye ve İnovasyona Bakış Açımız;

Her zaman daha üst seviyeyi hedefliyor ve kendimizle yarışıyoruz. Aldığımız kararlardaki sorgulayıcı tutumumuz en iyisini bulmamızı sağlıyor. Attığımız her adımda sürekli gelişimi amaçlıyoruz. Yarattığımız inovatif bakış açısı ile her gelişim adımına farklı bir soluk getiriyoruz.
Bizi geleceğe taşıyacak olan en önemli faktörün inovasyon olduğuna inanıyoruz.

Bizi Biz Yapan En Temel Unsur: Farklılıklarımız;

Çok farklı düşünceleri, çok farklı kültürleri, çok farklı kişilikleri içinde barındıran ekibimiz nitelik ve nicelik bakımından her geçen gün kendini geliştirerek büyüyor. Sağladığımız uyumlu çalışma ortamı sayesinde farklı özelliklere sahip katılımcılarımıza yeni deneyimler elde etme imkânı sunuyoruz.
Küresel boyutta tüm farklı kesimlerin birlikte çalıştığı büyük bir aileyiz.

Maceramız;

Uzun maceramızın ilk adımını 2012 yılında Eskişehir ilinde gerçekleşen uluslararası organizasyonlarla attığımız günden bugüne, tüm katılımcılarımıza, deneyimli bireyler tarafından memnuniyet ve güler yüzle hazırlanan, diledikleri her an işlerine odaklanabilecekleri ve kendilerini rahat hissedebilecekleri ortamları ve en unutulmaz anları sunuyoruz.

Gelecek Odaklı Akademi, pek çok kurum için oldukça kısa sayılabilecek bir sürede Türkiye’nin farklı bölgelerinde düzenlendiği çeşitli organizasyonlarıyla hızlı ve istikrarlı bir büyüme ivmesi kazandı. Süreç içerisinde çalışanlarımızın mutluluğunu ve motivasyonunu ön planda tuttuk. Bu sayede kalitemiz ve bizi biz yapan değerlerden ödün vermeden, yüzlerce güler yüzle eşi benzeri bulunmayan bir büyüme formülü geliştirdik.