Dikkat! Değerli ziyaretçilerimiz, ülkemizde de baş gösteren Koronavirüs salgınından korunmak için Sağlık Bakanlığı'nın yönergelerine ve kişisel hijyeninize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır, en yakın zamanda sağlımıza kavuşacağımızı umarız. Sizler için hazırladığımız Koronavirüs haritasını butona tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sağlıklı kalın. Koronavirüs Haritası
GO Akademi | GO’ya Genel Bakış
135
page-template-default,page,page-id-135,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

GO’ya Genel Bakış

Gelecek Odaklı Akademi olarak başta benimsediğimiz eğitim ve turizm sektörlerinde inovatif bir oyuncuyuz. Tüm hususları, kapsayıcı bir şekilde, zamanında ve en yüksek katma değer ile gerçekleştiriyoruz.

Sürdürülebilir çalışmaların uygulandığı geniş bir şekilde çeşitlendirilmiş organizasyon portföyüne sahip olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki ülkemiz dahilinde ihtiyaç duyulan hizmetlerini gerçekleştirmekten büyük bir mutluluk duyuyor, Türk gençliğini ve geleceğini her daim önemseyerek onların daha iyi bir şekilde yetişmelerini arzuluyoruz.

Mükemmel organizasyon deneyimini oluşturabilmek adına her daim deneyimli insan kaynakları ve en son yeniliklere yatırım yapıyoruz. “Her şey insan için” mottosu ile ilerlediğimiz her adımda sağlam altyapımız ile olağanüstü deneyimler sunuyoruz.

Temel hizmetlerimizin yanı sıra, ayrıca bu hizmetlere bağlı olan tüm unsur ve hususlarda da organizasyonlara danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.