Dikkat! Değerli ziyaretçilerimiz, ülkemizde de baş gösteren Koronavirüs salgınından korunmak için Sağlık Bakanlığı'nın yönergelerine ve kişisel hijyeninize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır, en yakın zamanda sağlımıza kavuşacağımızı umarız. Sizler için hazırladığımız Koronavirüs haritasını butona tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sağlıklı kalın. Koronavirüs Haritası
GO Akademi | Misyon ve Vizyon
52
page-template-default,page,page-id-52,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Misyon ve Vizyon

Vizyon;

Bulunduğumuz sektörlerde ve faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda Türkiye’nin lider, dünyanın ise en tanınmış şirketlerinden biri olmak.

Katılımcılarımızın dil gelişimi ile birlikte dünya kültürleriyle buluşmalarını sağlamak ve onlara sadece akademik olarak değil kişisel ve sosyal açılardan da farklı perspektifler kazandırmak amacındayız.

Misyon;

Tanınmış ve en çok tercih edilen eğitim-turizm işletmelerinden biri olarak, okul sıralarından başlayan ve dünyanın kapılarına açılan profesyonel deneyimimiz, samimiyetimiz ve çalışma şevkimiz ile misafir ve öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak.

Faaliyet alanlarımızda yeni konseptler oluşturup benzersiz alanlarda faaliyetler sunmak ve dokunduğumuz her detayı güzelleştirerek sektörde öncü konuma gelmek.

Bunun yanı sıra misafir ve öğrenci memnuniyetine odaklanan profesyonel ve destekleyici yaklaşımımız ile Eğitim ve Turizm ile başlayarak birçok sektörde paydaşlarımız için temelden başlayarak tüm noktalarda çözüm ortağı olmak.